Ahojky pište mi do komentářů a hlasujte, doufám že se vám tu líbí..Pište co bych sem mohla přidat na vylepšení=))

Epizoda 5.

15. září 2006 v 15:26 |  seriál Ztraceni
Ostrov si vybere svoji další oběť. Tentokrát za to může zrádné moře, které podcenila jedna žena a přes silný odliv se nedostala zpět ke břehu. Boone se ji snažil zachránit, ale málem se také utopil, nebýt včasného zásahu Jacka. Ženu už se ale zachránit nepodařilo, což si starostlivý Jack dává za vinu.

Problém s jídlem byl pro přeživší zdá se vyřešen, ale objevil se nový problém. Dochází pitná voda a zanedlouho budou poslední zásoby balené vody vyčerpány. Poslední zbytky náhle zmizí a z loupeže je obviněn sběratel všeho možného - Sawyer. Ukáže se však, že ten získal zbytky vody jinde a on sám je - výjimečně - nevinný, poslední zbytky ukradl totiž Boone.

Jack je zároveň s tím pronásledován přeludem tajemného muže na pláži. Když se prodírá džunglí, aby tento přízrak polapil, narazí na dosud neobjevenou, dobře chráněnou jeskyni. V ní se ukrývá nejen prázdná rakev, ve které Jack převážel zpět z Austrálie svého mrtvého otce, ale také zdroj pitné vody - průzračný a bohatý pramen! Okamžitě naplní všechny prázdné lahve a vrací se zpět na pláž.
FLASHBACK
Postava flashbacku: JACK

Vidíme malého kluka, který se snaží pomoci druhému, i když je za to následně zbit silnějšími spolužáky. Touha pomáhat všem přetrvává v Jackovi i v dospělosti, proto se stal podobně jako otec chirurgem. Přísný muž však Jackovi nedává příliš mnoho prostoru a proto s ním má Jack problémy. Situace se začne zhoršovat, když otec začne hodně pít a stranit se rodiny. Když se Jack vydává pátrat po zmizelém otci do Austrálie, čeká ho nepříjemná zpráva - jeho otec zemřel na následky nadměrného pití, když ho ranila mrtvice. Jack se rozhodne svého otce převézt zpět do USA…
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ..!.. ..!.. | 16. března 2007 v 16:44 | Reagovat

blbý popsání

2 ..!.. ..!.. | 16. března 2007 v 16:44 | Reagovat

blbý popsání

3 prezident bush prezident bush | 16. března 2007 v 19:14 | Reagovat

bud ticho trapaku

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama